Menu
Historia szkoły
Nasz patron
Pracownicy
Prawo szkolne
Galeria
Nasze sukcesy
O nas w mediach
Pedagog szkolny
Biblioteka
Strzał w Dziesiątkę

Plan lekcji
Kalendarz szkolny
Dni dodatkowo wolne
Podręczniki 2016/17
Rekrutacja
e-dziennik
Wymagania edukacyjne
E-Learning
Programy
Uczniowie
Samorząd uczniowski
Ciekawe strony
Absolwenci
Rodzice
Rada Rodziców
Opłaty za wyżywienie
Druki do pobrania
Moje dziecko idzie do szkoły
Wyprawka szkolna
Stypendia szkolne
Informacje
Rekrutacja
Profilaktyka uzależnień
Rotawirusy
Administrator
Nazwa Użytkownika

HasłoWitamy
ZARZĄDZENIE PREZYDENTA MIASTA LUBLIN ...
Wydział Oświaty i Wychowania przesyła w załączeniu zarządzenie Prezydenta Miasta Lublin w sprawie określenia terminu składania wniosków o przyjęcie do klasy IV i VII szkół podstawowych powstałych z przekształcenia gimnazjów, prowadzonych przez Gminę Lublin. Szczegółowe informacje o rekrutacji do pobrania:
TUTAJ
 
 
"BEZPIECZEŃSTWO W SIECI DZIECI I MŁODZIEŻY - OCHRONA RODZICIELSKA" - Bezpłatne warsztaty dla Rodziców

Szczegółowe informacje o warsztatach do pobrania: TUTAJ
Dodał:  admin dnia 08 luty 2017 14:13:14         Czytaj więcej · 40 Czytań · Drukuj
 
 
Drzwi Otwarte w SP 10
Dodał:  admin dnia 24 luty 2017 14:41:10 · Drukuj
 
 
Serdecznie zapraszamy na warsztaty artystyczne EFEKT PORCELANY NA DREWNIE
Serdecznie zapraszamy na warsztaty artystyczne EFEKT PORCELANY NA DREWNIE, które poprowadzi Pani Wioletta Mazurek. Koszt : 5 PLN
Zapisy: świetlica szkolna
TERMINY:
3 marca godz: 12.45 klasy III i IV (oprócz IIIB); godz: 14.40 klasy V i VI
6 marca godz: 13.45 klasy II i IIIB
10 marca godz: 12.45 klasy I

Rada Rodziców
Dodał:  admin dnia 24 luty 2017 10:09:20 · Drukuj
 
 
Zarządzenie Prezydenta Miasta Lublin ...
Wydział Oświaty i Wychowania przesyła w załączeniu zarządzenie Prezydenta Miasta Lublin w sprawie określenia terminu składania wniosków o przyjęcie do klasy IV i VII szkół podstawowych powstałych z przekształcenia gimnazjów, prowadzonych przez Gminę Lublin.
Szczegółowe informacje o rekrutacji do pobrania: TUTAJ
Dodał:  admin dnia 22 luty 2017 08:10:16 · Drukuj
 
 
Konkurs na dziecięcą książeczkę rozstrzygnięty
Ogłaszamy wyniki konkursu „Zimowa opowieść” zorganizowanego przez naszą szkołę. Adresatami konkursu były dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz ich rodzice. Dzieci tworzyły opowiadanie związane z zimą, świętami, feriami, a rodzice zapisywali historię i pomagali w zilustrowaniu książeczki. Zdaniem jury najpiękniejsze prace wykonali:
I miejsce – Julia Broniek SP nr 52
II miejsce- Oliwia Sygnowska SP 10
III miejsce- Magdalena Hordejuk SP 10
Gratulujemy!
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.
Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.
Dodał:  admin dnia 19 luty 2017 18:46:51 · Drukuj
 
 
Walentynki - co za dzień!
14 lutego był w naszej szkole najcieplejszym dniem tej zimy. Najpierw samorząd szkolny roznosił listy walentynkowe, które można było przez dwa tygodnie wrzucać do czerwonego pudełka w serca, ustawionego w czytelni. Potem była wymiana informacji, kto ile dostał..
Dalszy ciąg walentynkowych życzeń odbył się podczas dyskoteki, zorganizowanej przez Radę Rodziców we współpracy z samorządem. Młodzież pisała walentynki, DJ-ej przekazywał dedykacje wraz piosenką. Radości i piskom nie było końca. Miło jest być lubianym, a jeszcze milej o tym usłyszeć. Walentynki tegoroczne były wyjątkowo udane.

tekst: I. Iwanicka
Dodał:  admin dnia 17 luty 2017 19:33:36 · Drukuj
 
 
Randka w ciemno z książką
14 lutego czytelnicy odwiedzający bibliotekę mieli okazję wziąć udział w walentynkowej zabawie, przygotowanej przez uczennice klasy 4c: Aleksandrę Zuzańską, Maję Stypułę i Aleksandrę Kubiak. Książki zapakowano w czerwony papier. Pierwsi czytelnicy wypożyczali paczuszki, których zawartość była dla nich niespodzianką. Książki rozeszły się jak świeże bułeczki. Mamy nadzieję, że nasi czytelnicy mieli udane randki z książką. Pomysł zabawy i jej realizacja - pani Ewa Michalak.
zdjęcia w galerii

tekst: I. Iwanicka, E. Michalak, foto:E. Michalak

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.
Dodał:  admin dnia 17 luty 2017 19:32:12 · Drukuj
 
 
Pasowanie na czytelnika
Klasy 1a i 1b zostały zaproszone do biblioteki na uroczystość pasowania na czytelnika. Pani Ewa Michalak rozmawiała z dziećmi o pożytkach i przyjemnościach płynących z czytania, pisząca te słowa przedstawiła zasady zachowania i wypożyczania, obowiązujące w bibliotece. Potem pierwszaki zostały uroczyście pasowane na czytelników. Wysłuchały fragmentu książki Ingo Siegnera "Mały Koko Smoko idzie do szkoły" i wypożyczyły książki.

tekst: I. Iwanicka, foto: E. Michalak, E. Rudzka

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.
Dodał:  admin dnia 17 luty 2017 19:28:58 · Drukuj
 
 
Dyżur Pań z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej ..
17 lutego 2017 roku (piątek) w godzinach 10.00-14.00 w gabinecie pedagoga szkolnego będą dyżurowały Panie z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej.
Zainteresowanych Rodziców i Nauczycieli zapraszamy na konsultacje.
Dodał:  admin dnia 15 luty 2017 07:49:06 · Drukuj
 
 
Góra Grosza ...
Na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole odbyła się zbiórka monet w ramach ogólnopolskiej akcji Góra Grosza. Największym zaangażowaniem wykazała się klasa 3c gromadząc kwotę 202 złotych 54 groszy. Drugie miejsce z kwotą 56 złotych 58 groszy zajęła klasa 3d. Trzecie zaś klasa 1a z sumą 49 złotych 58 groszy. Łącznie zebraliśmy 38, 8 kilogramów monet co dało kwotę 500 złotych 71 groszy. W liczeniu chętnie pomagali uczniowie klas 5 i 6. Pieniądze zostały przekazane Towarzystwu Nasz Dom wspierającemu dzieci wychowujące się w domach dziecka i rodzinach zastępczych.Liderzy dobroczynności dostali pamiątkowe dyplomy.
Serdecznie dziękujemy nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły, którzy wspierali akcję.
Tekst: K. Łopion
Dodał:  admin dnia 09 luty 2017 07:39:21 · Drukuj
 
 
7 Lutego 2017 r. - Dzień Bezpiecznego Internetu

BEZPIECZEŃSTWO W SIECI ...
Surfowanie w Internecie może być świetną zabawą oraz towarzyską i inspirującą formą spędzania czasu. Zależy nam na tym, abyście naprawdę cieszyli się czasem, który spędzacie na naszych stronach i korzystając z naszych usług. Z tego powodu, przygotowaliśmy zestaw dziesięciu wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w sieci.
To ważne, by mieć na uwadze poniższe punkty, gdy czatujecie, używacie komunikatora internetowego, czy też udzielacie się na forach dyskusyjnych:

1.Bądźcie dyskretni. Informacje, które publikujecie, stają się publiczne i widoczne dla wszystkich. Nie wstawiajcie informacji lub obrazków, których nie chcecie udostępniać całemu światu. Uważajcie – mogą zostać przekazane dalej!
2.Bądźcie anonimowi. Nie dzielcie się prywatnymi lub bardzo osobistymi informacjami. Nigdy nie zamieszczajcie lub wysyłajcie czegokolwiek, co może posłużyć do zlokalizowania was lub innej osoby (na przykład imienia i nazwiska, adresu e-mail, czy też adresu domowego lub numeru telefonu).
3.Zachowajcie dystans. Nie organizujcie spotkań z przypadkowymi osobami poznanymi w sieci. Jeśli już musicie, spotykajcie się wyłącznie w bezpiecznych i publicznych miejscach, powiadomcie kogoś o swoich planach i przyprowadźcie ze sobą znajomego. Jeśli nie jesteście pełnoletni, poproście rodziców lub opiekunów o pozwolenie i weźcie ich ze sobą.
4.Bądźcie szczerzy. Możliwe, że kusi was udawanie kogoś, kim nie jesteście. Pamiętajcie, że inni ludzie również mogą myśleć w ten sam sposób. Potrafią podawać się za kogoś, kim w rzeczywistości nie są.
5.Bądźcie uprzejmi. Nie wdawajcie się w zbędne dyskusje z natrętnymi osobami. Jeśli ktoś was obraża, po prostu odejdźcie od komputera. Powiadomcie dorosłego lub administratora o danej osobie i jej zachowaniu. To ma być przede wszystkim zabawa, czyż nie?
6.Uważajcie na wirusy. Nie otwierajcie, nie odpowiadajcie i nie przesyłajcie dalej e-maili, czy też wiadomości z komunikatora, jeśli nie znacie osoby wysyłającej i nie sprawdziliście zawartości programem antywirusowym. Może ona zawierać niebezpieczne oprogramowanie (takie jak spyware, czy wirusy), lub być obraźliwa.
7.Zachowajcie bezpieczeństwo. Używajcie oprogramowania zabezpieczającego (np. skanerów antywirusowych). Upewnijcie się, że system operacyjny jest zaktualizowany i zabezpieczony na wypadek, gdyby e-mail nieumyślnie zainfekował wasz komputer.
8.Zachowajcie prywatność. Nigdy nie udostępniajcie haseł lub podpowiedzi do nich.
9.Bądźcie kreatywni. Upewnijcie się, że wasza tożsamość internetowa nie ujawnia żadnych osobistych informacji. Bądźcie kreatywni i wyjątkowi!
10.Uważajcie. Jeśli coś brzmi zbyt dobrze, żeby było prawdą, prawdopodobnie nią nie jest! Sprawdzajcie fakty, jeśli czegoś nie jesteście pewni.

I pamiętajcie, że wszystko zależy od was. Sami decydujecie, w jakie działalności się zaangażować i jakie informacje udostępnić.
Dodał:  admin dnia 07 luty 2017 10:27:14 · Drukuj
 
Strona 1 z 101 1 2 3 4 > >>
Zegar LCD
e-dziennik


Instrukcja logowania do e-dziennika
Szkoła na Medal
Z OKAZJI 90-LECIA
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10
OTRZYMAŁA
MEDAL PREZYDENTA MIASTA LUBLINCERTYFIKATNASZ UDZIAŁ W PROJEKCIEWydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28

REDAKCJA

7,689,018 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.